| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | RM-F550 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 20 sets per maand |
| Model | QL800A |
|---|---|
| Maximale PCB-grootte | 260x340 mm |
| Min PCB-grootte | 50x50 mm |
| PCB-dikte | 0.4-6 mm |
| Transmissiehoogte | 900 ± 50 mm |
| Vervoersrichting | Links naar rechts |
| Transportsnelheid | 1500 mm/s (max) Verstelbaar |
| Laadmodus | Afdelingstype Vervoersleidingsrail |
| Aanpassing van de spoorbreedte | Automatisch |
| Communicatie-interface | SMEMA |
| PCB-positionering | Bevestiging van de armaturen |
| Verzamelsysteem | Vacuümzuigopname |
| Snijspindel/snelheid | 60,000 rpm/min, Duitse merk (facultatief 100.000 rpm/min, Duitse merk) |
| Koeltype | Zelfgekoeld type |
| Automatische gereedschapswisseling | Facultatief |
| Controleer het breken van het gereedschap | - Ja, dat klopt. |
| Scheidingssnelheid | 5-100 mm/s |
| Snijnauwkeurigheid | ± 0,05 mm |
| Vriesstift | φ0.8~φ3.0 Rechtszijdelijke rotatie, staal van wolfraam |
| Herhaling van de positie-nauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| Coördinatie van de bewegende snelheid | 1000 mm/s |
| Type plaat | ESD Belt Transportation / Batch Panel Forwarding Unit |
| Inzameling van afvalstoffen | Afvalkasten verzamelen |
| Programmering van procedures | GERBER teken Import / Bewerking programma door middel van Visual System |
| Air Supply | 5-8 kg/cm3 |
| Stroomvoorziening | AC380V, 50/60Hz, 3 kW |
| Maatwerkgrootte | 1500 x 850 x 1600 mm |
| Gewicht | Ongeveer 800 kg |