|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | RM-F328 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 20 sets per maand |
| Productnaam | High Speed Inline PCB Separating Router |
| Productcategorie | PCB-routermachine |
| Transportsnelheid | 1500 mm/s (max) Verstelbaar |
| Maximale PCB-grootte | 260x340 mm |
| Werkplatform | Dubbel, kan worden gecombineerd als één platform |
| Materiaal | Platenmetaal |
| Snijnauwkeurigheid | ± 0,05 mm |
| Stroomvoorziening | AC380V, 50/60Hz, 3 kW |
| Kleur | Oranje, grijs |
| Vervoersrichting | Links naar rechts |