| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-460BC |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
99% Reinheid Aanraking Schone PCB Oppervlakte Stofreiniger voor SMT Lijn
introductie:
Deze machine dient als tussenpersoon tussen de PCB-lader en de zeefdrukker en maakt gebruik van een borstel en stickerrol om stof en statische elektriciteit van het oppervlak van de PCB te verwijderen.
Kenmerken:
Specificatie:
| Model | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| PCB-afmeting | (50*50)~(350*250) | (50*50)~(460*330) | (50*50)~(530*390) | (50*50)~(530*460) |
| Machine afmeting | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Gewicht | 80kg | 90kg | 100kg | 110kg |
| PCB dikte | 0.4~5mm |
| Voeding | AC100~230V, eenfasig, 300A |
| Luchttoevoer | 0.4~0.6Mpa |
| Reinigingsborstel | boven 2 stuks |
| Stickerrol | boven 1 stuks |
| Borstel | ESD, hoge precisie borstel |
| Indien met stofafzuiger | Ja |
| Transport snelheid | 0~9m/min, instelbaar |
| Transport hoogte | standaard 900±20mm |
| Richting | L naar R, of R naar L, optioneel |
| Cyclustijd | Ongeveer 8s |
Product details:
![]()
![]()
![]()
![]()