|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331-AB |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 50 pc's/maand |
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Model | HS-D331-AB |
| Werkbereik (X/Y/Z) | 300 × 300 × 100 mm |
| XYZ snelheid | Max. 300 mm/s |
| AB Lijmmengverhouding | 101 of aanpasbaar |
| Aandrijfsysteem | Stapmotor + timinggordel |
| Herhaalbaarheid | ± 0,01 mm |
| Precisie van de potten | Hoeveelheid ±1%, verhouding ±1% |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Programmeren | Leerhanger |
| Controlesysteem | Kaart van het bestuur |
| Werktemperatuur | 10-40°C |
| Gewicht | 45 kg |
| Afmetingen (L × W × H) | 510 × 620 × 610 mm |
| Stroomvoorziening | AC 110-220V, 50/60Hz, 300W |