|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | RT800LA / RT800L |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
Professional PCB Router Machine ontworpen voor hoog nauwkeurige PCB-snijden na SMT-assemblage. Geschikt voor stijf PCB, aluminium PCB, FR4 en complex contour snijden metrechtlijn, boog, punt en V-CUTverwerking.
Ideaal voorEMS-fabrieken, PCB-fabrikanten en SMT-productielijnenDat vereist nauwkeurigheid, stabiliteit en automatisering.
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Type machine | RT800LA / RT800L |
| Effectieve snijgrootte | 300 * 350 mm |
| PCB-snijdikte | 0.3 ¢ 3,0 mm |
| Snijfunctie | Rechte lijn, punt, boog, V-CUT |
| Bewerkingstafel | Doppeltafel |
| Snijnauwkeurigheid | ± 0,05 mm |
| Herhaling van de positie-nauwkeurigheid | ± 0,01 mm |
| Invoerrichting | Links binnen en rechts buiten |
| Invoer- en uitvoerwijze | Vacuümzuiging |
| Aanpassing van de spoorbreedte | Automatische aanpassing van het spoor |
| Maximale bewegende snelheid | X/Y/Y2: 1000 mm/s, Z: 800 mm/s |
| Snij snelheid | 5 ¢ 100 mm/s (facultatief) |
| Spindel snelheid | Maximaal 60.000 t/min |
| Geschikte grootte van de freesmachine | 0.8 3,0 mm |
| Gereedschapsschakelmodus | Automatische gereedschapswisseling |
| Gereedschapsbewaking | Verzinking van gereedschap, breukdetectie, automatische hoogtecorrectie |
| Controlemodus | PC-precisie-meerachsbesturingssysteem |
| Hostcontrole | Centrale computer voor de industrie |
| Motorrijmodus | Panasonic servo aandrijving |
| Leidschroefgids | Taiwan TBI / Shangyin |
| Hoofdspindelmerk | NSK / Duitse spindel (optioneel) |
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Stroomvoorziening van de gastheer | AC 220V 50/60Hz, enkelfasig |
| Vermogen van de stofverzamelaar | 3 pk (2,2 kW) |
| Stroomvoorziening voor stofverzamelaars | AC 380V, driefasig |
| Stofverzamelingsmodus | Onderste stofverzameling / bovenste stofverzameling (facultatief) |
| Grootte van de stofverzamelaar (L*W*H) | 665 * 635 * 1610 mm / 718 * 764 * 1708 mm |
| Gewicht van de stofverzamelaar | 155 kg |
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Snijgrootte van de gastheer (L*W*H) | 1750 * 1340 * 1587 mm |
| Grootte zaagblad | 80 * 0,3 * 22 mm |
| Vermogen van de motor van het zaagblad | 0.4 kW |